Reklamy
Aktualności Konkursy

Konkursy: „Start with e-nnovation” – termin zgłoszeń się zbliża

Zgłoszenia na najlepszy projekt e-commerce w Europie Środkowo-Wschodniej należy przesyłać do 3 września br. Zwycięzca „Start with e-nnovation” otrzyma dofinansowanie w wysokości 10 000 euro.

Konkurs „Start with e-nnovation” towarzyszy e-nnovation – międzynarodowej konferencji organizowanej przez Grupę Allegro. W konkursie może wziąć udział każdy, kto ma innowacyjny pomysł na biznes w branży e-commerce. Jeżeli zgłoszony projekt okaże się przełomowy i będzie miał szansę na realizację, wówczas autor najlepszego pomysłu otrzyma 10 000 euro na jego rozwój.

– Oprócz możliwość wygrania dofinansowania, autorzy najlepszych projektów będą mogli skonsultować swoje pomysły z doświadczonymi praktykami – ekspertami z branży e-commerce. Dzięki temu, że konkurs organizujemy przy okazji konferencji e-nnovation, twórcy nowych e-biznesów otrzymają dostęp zarówno do specjalistycznej wiedzy, jaki i możliwość kontaktu z potencjalnymi inwestorami – mówi Marcin Majchrzak z Grupy Allegro, odpowiedzialny za organizację konferencji e-nnovation.

Zgłoszenia w postaci krótkiego opisu projektu należy przesłać do 3 września 2012 r. poprzez formularz na stronie 2012.e-nnovation.pl. Konkurs przebiegać będzie w trzech etapach. Pierwszy polega na zgłoszeniu swojego pomysłu start-upu. Do etapu drugiego przejdzie dwanaście najlepszych zespołów, które 14 października spotkają się z ekspertami. Tego samego dnia zostanie wybrana finałowa dwójka, która zostanie zaprezentowana szerokiej publiczności podczas pierwszego dnia konferencji. Zwycięzca wyłoniony w głosowaniu otrzyma 10 000 euro.

Wszyscy autorzy wyróżnionych dwunastu zespołów, którzy znajdą się w finale, otrzymają zaproszenie na konferencję e-nnovation.

Więcej informacji na stronie e-nnovation.pl/startup.

Reklamy