Aktualności

Kursy językowe audio hitem na Audioteka.pl

Dzięki nowym technologiom Polacy chętnie uczą się języków obcych, a pomagają im w tym audiobooki. Kursy językowe w formie audio biją rekordy popularności w serwisie Audioteka w Polsce i w Czechach.

W 2014 roku Audioteka zanotowała ponad trzydzieści procent wzrostu sprzedaży kursów językowych i audiobooków obcojęzycznych – dla porównania w 2013 roku wzrost ten wyniósł tylko 8%. Sukcesy sprzedażowe powiązane są ze stałym wzbogacaniem oferty Audioteki: w tej chwili dostępne są kursy ogólne, biznesowe, maturalne, z nauką języka dla dzieci, seniorów, początkujących i zaawansowanych. Dużą popularnością cieszą się także adaptacje klasyki literatury światowej. Słuchanie książek w oryginale jest połączeniem przyjemnego z pożytecznym, a takie metody bywają najskuteczniejsze.

Kursy językowe w formie audio to nowoczesna, ciekawa i wygodna forma nauki nowego języka. Ich istotnym walorem jest cena. Kurs nagrany na audiobooku to najczęściej wydatek rzędu kilkunastu, maksymalnie kilkudziesięciu złotych, co w zestawieniu z tradycyjnym kursem językowym jest niezwykle korzystne. Dodatkowo dzięki mobilnej aplikacji Audioteki słuchacze mogą ćwiczyć wymowę i wykonywać zadania ze słuchu w dowolnym dla siebie miejscu i czasie.

– Coraz więcej osób dostrzega, jak prosta i wygodna jest nauka języków przy pomocy audiobooków. Kursy audiobookowe wygrywają właśnie tym, że dzięki aplikacji działającej na urządzeniach przenośnych – telefonach i tabletach, można uczyć się języka praktycznie zawsze i wszędzie, również w nietypowych okolicznościach i że jest to czas współdzielony z innymi aktywnościami, jak jazda komunikacją miejską, spacerowanie, gotowanie, sprzątanie, czy prowadzenie samochodu. To niezwykle ważne przy obecnym tempie życia naszego społeczeństwa – mówi Marcin Beme, założyciel i prezes serwisu Audioteka.


Ostatnie badania Audioteki pokazują, że zarówno w Polsce, jak i, w Czechach największą popularnością cieszą się kursy do nauki angielskiego. Kolejne miejsca na liście bestsellerów zajmują kursy niemieckiego i włoskiego, których popularność wzrasta szczególnie w okresie wakacyjnym. Co ciekawe użytkownicy coraz częściej korzystają z oferty Audioteki skierowanej dla bardziej wymagających, którzy chcą nauczyć się egzotycznych języków, np. japońskiego, chińskiego, tureckiego, czy duńskiego.

Dla wszystkich, którzy chcą aktywnie uczyć się języków obcych serwis Audioteka.pl przygotował specjalną ofertę promocyjną. Tylko do końca tego tygodnia kursy językowe będą tańsze nawet o 40%. Przykładowo bestsellerowy kurs “Angielskim do mnie mów” zawierający prawie 13 godzin nagrań będzie dostępny już za 11,99 zł.  Więcej na www.audioteka.pl

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com