Reklamy
Aktualności

Last Temple od Ganymede najlepszą grą na Facebooku

Jak informuje portal Inside Social Games –  Last Temple, gra przygotowana przez krakowskie  studio Ganymede, znalazła się na pierwszym miejscu w tygodniowym rankingu najszybciej rosnących tytułów. MAU (ilość aktywnych użytkowników miesięcznie) wzrosło szacunkowo o 31 261, czyli o 75%. Wg szacunków AppData łączne MAU wynosi 73.209.

Krakowska produkcja Last Temple to gra typu match-3 (dopasuj 3), która zadebiutowała na Facebooku jesienią zeszłego roku. Zadaniem gracza w świecie indiańskiej cywilizacji jest odzyskanie kolekcji skradzionych artefaktów. Dostępne są dwa tryby rozgrywki: przygodowy oraz turniejowy. Pierwszy daje nam możliwość pokonywania kolejnych plansz przy zwiększającej się trudności. W trybie turniejowym współzawodniczymy z przyjaciółmi na specjalnie przygotowanych planszach dla zaawansowanych graczy. Rozgrywkę urozmaicają różnorodne moce, które są napędzane magiczną Waką.

Last Temple jest kontynuacją wydanej w 2011 roku mobilnej wersji gry o tym samym tytule. Pierwsze wydanie trafiło do New & Noteworthy obok Angry Birds i Cut the Rope. Wkrótce doczekało się 100 tysięcy pobrań. W kwietniu do App Store’a trafiła nowa wersja mobilnej aplikacji – Last Temple 2.

Kto za tym stoi?
Ganymede istnieje od 2004 roku w Krakowie. Firma specjalizuje się w produkcji gier społecznościowych i mobilnych.  Największym dotychczasowym osiągnięciem developerów z krakowskiego studia jest stworzenie w 2004 roku platformy gier GameDesire.com. Ilość aktywnych użytkowników na portalu oraz stronach partnerskich sięga miesięcznie 900 tys. Gry zostały zlokalizowane na 37 języków, zaś jakość produktów i wiarygodność marki potwierdza grono partnerów z całego świata, m.in. Facebook, NK.pl, Sonico, Atrativa czy Spil.

 

Reklamy