Reklamy
Aktualności

Ludzie: Barbara Molga i Maciej Nikiel w Empathy

Barbara Molga zasiliła grono specjalistów e-commerce a Maciej Nikiel objął w firmie stanowisko Project Managera w Empathy – Internet Software House.

Barbara Molga dotychczas związana była z Comarch SA, gdzie odpowiadała za biznesowy rozwój oraz sprzedaż aplikacji sklepu internetowego dostępnej w modelu SaaS. Jest absolwentką kierunku Informatyka i Ekonometria na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. W Empathy do jej zadań należy prezentacja oraz sprzedaż dedykowanej platformy e-commerce, a także pozyskiwanie nowych klientów. Ekspertka uczestniczy także w edukacji rynku poprzez czynny udział w konferencjach o tematyce e-commerce oraz dzielenie się wiedzą na portalach i w magazynach branżowych.

Maciej Nikiel będzie odpowiedzialny za koordynację prac zespołu przy realizacji zaawansowanych projektów opartych o technologie internetowe. Do jego zadań należy m.in. współpraca z Klientami w kluczowych etapach projektów, zarządzanie i monitorowanie prac zespołu projektowego. Wcześniej związany był z Bold Brand Commerce (grupa Trendmaker), gdzie zarządzał projektami e-commerce. Zajmował się takimi klientami jak Mennica Polska (obsługa serwisu korporacyjnego, wdrożenie portalu inwestycyjnego), Leroy Merlin Polska (wdrożenie oraz obsługa techniczna Intranetu) czy Inpost (Kampania Imperium Paczkomatów).

Reklamy