Aktualności

Ludzie: Barbara Molga i Maciej Nikiel w Empathy

Barbara Molga zasiliła grono specjalistów e-commerce a Maciej Nikiel objął w firmie stanowisko Project Managera w Empathy – Internet Software House.

Barbara Molga dotychczas związana była z Comarch SA, gdzie odpowiadała za biznesowy rozwój oraz sprzedaż aplikacji sklepu internetowego dostępnej w modelu SaaS. Jest absolwentką kierunku Informatyka i Ekonometria na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. W Empathy do jej zadań należy prezentacja oraz sprzedaż dedykowanej platformy e-commerce, a także pozyskiwanie nowych klientów. Ekspertka uczestniczy także w edukacji rynku poprzez czynny udział w konferencjach o tematyce e-commerce oraz dzielenie się wiedzą na portalach i w magazynach branżowych.

Maciej Nikiel będzie odpowiedzialny za koordynację prac zespołu przy realizacji zaawansowanych projektów opartych o technologie internetowe. Do jego zadań należy m.in. współpraca z Klientami w kluczowych etapach projektów, zarządzanie i monitorowanie prac zespołu projektowego. Wcześniej związany był z Bold Brand Commerce (grupa Trendmaker), gdzie zarządzał projektami e-commerce. Zajmował się takimi klientami jak Mennica Polska (obsługa serwisu korporacyjnego, wdrożenie portalu inwestycyjnego), Leroy Merlin Polska (wdrożenie oraz obsługa techniczna Intranetu) czy Inpost (Kampania Imperium Paczkomatów).

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com