Reklamy
Aktualności

Ludzie: Przemek Pluta inwestuje w CluePR

Część udziałów w CluePR objął Przemek Pluta, który jednocześnie w agencji będzie odpowiadał za sferę new business development. Reszta udziałów pozostanie w rękach właściciela i założyciela CluePR, Karola Świtały. Wysokość udziałów nie została ujawniona.

Przemek Pluta od 10 lat aktywny jest w branży internetowej i e-commerce (był m.in. pierwszym pracownikiem w eBay.pl i PayPal.pl). Przemek jest także jednym z inwestorów zaangażowanych w Crockodeal.pl (sprzedany do Groupon) oraz Wisdio.com. Jest również mentorem w inkubatorze GammaRebels oraz w najnowszym projekcie Naszej Klasy – iNKubator.

Drugą osobą jest Tomek Boguszewicz, przez wiele lat dziennikarz ekonomiczny m.in. w „Rzeczpospolitej” i „Polska The Times”. Pisywał też do magazynu „Bloomberg Businessweek”. Przez wiele lat zajmował się głównie branżą technologiczną, przeprowadzał wywiady z największymi tuzami biznesu, m.in. współzałożycielami Apple czy Google.

Do agencji dołączył też Artur Małek, właściciel bloga naFejsie.pl, uznany specjalista od mediów społecznościowych. Artur wcześniej był między innymi redaktorem prowadzącym i community managerem serwisu InternetStandard.pl.

Tomek Boguszewicz zajmuje się obsługą kluczowych klientów CluePR. Artur Małek odpowiadał będzie głównie za działania w mediach społecznościowych.

Reklamy