Reklamy
Aktualności

Manubia: nowe funkcje w serwisie

Wyszukiwanie sprzedawców to mała rewolucja. Teraz wystarczy podać nazwę produktu aby otrzymać sugestie kogo warto obserwować. System działa obecnie tylko dla sprzedawców z serwisu Allegro, jednak będzie rozbudowywany o kolejne platformy oraz kolejne funkcje. Co najważniejsze – został bezpłatnie dodany do każdego pakietu.

Także bezpłatnie wprowadzona została funkcja „raportów własnych”. Umożliwia ona Sprzedawcom łatwe dodanie swojego konta do obserwowanych. Większość i tak to robiła, przez co marnowała jeden raport. Aby tego uniknąć obecnie jest już możliwość dodawania swojego loginu do specjalnego pola. Dzięki temu Sprzedawca może monitorować siebie, jednocześnie dysponując wszystkimi płatnymi raportami.

Trzecią ważną zmianą jest dodanie Świstak.pl i eBay.pl do wszystkich pakietów. Konrad Latkowski z Manubia.pl mówi – Doceniamy to, że twórcy systemu Świstak.pl postanowili z nami współpracować. Wiemy, że wymagało to pewnej przebudowy systemu udostępniania danych specjalnie dla nas. Cieszy nas to tym bardziej, bo dzięki tej współpracy i dodaniu raportów eBay.pl, Manubia daje jeszcze pełniejsze możliwości wyszukiwania ciekawych nisz rynkowych przez naszych klientów.

Rozwój systemu Manubia trwa już nie tylko w kraju ale także na świecie w ramach ManubiaGlobal. Pod koniec 2011 uruchomione zostały dwie wersje zagraniczne dedykowane Wielkiej Brytanii oraz Stanom Zjednoczonym. Jeszcze w pierwszym kwartale tego roku planowane jest rozpoczęcie pierwszych partnerstw dla tych rynków, jak i rozpoczęcie działań medialnych.

Reklamy