Aktualności Wydarzenia

Meet Magento po raz pierwszy w Polsce

W dniach 23-24 listopada w Hotelu Mariott w Warszawie odbędzie się pierwsze w Polsce spotkanie z ogólnoświatowego cyklu Meet Magento. Wydarzenie jest świetną okazją dla osób z branży e-commerce do wymiany wiedzy, kontaktów biznesowych i handlowych, a także zaprezentowania własnych pomysłów, czy omówienia „case study”.

Na spotkaniu w roli prelegentów pojawią się zarówno partnerzy Magento, osoby związane na co dzień z pracą z tym narzędziem, a także eksperci z Magento Inc., którzy prezentować będą nowe pomysły związane z rozwojem platformy. Magento jest popularnym narzędziem e-commerce stworzonym z myślą o łatwym założeniu i zarządzaniu sklepem internetowym. System w ciągu ostatnich paru lat zdobył 12% udziału w rynku i wciąż dynamicznie się rozwija.

Spotkanie Meet Magento zostało podzielone na 2 części: 

Część główna (23 listopada – równoległe bloki biznesowe i techniczne)
Część techniczna (24 listopada, dla programistów)

Część biznesowa Meet Magento jest skierowana specjalnie do sprzedawców internetowych i innych zainteresowanych Magento od strony biznesowej. Oprócz konkretnych zagadnień branżowych, będziemy omawiać tutaj głównie studia przypadków ciekawych realizacji sklepów internetowych. Z kolei na sali „technicznej” będzie okazja posłuchać o nowych rozwiązaniach, optymalizacji i dobrych praktykach w pracy z Magento – idealna opcja dla programistów i project managerów pracujących na co dzień z Magento.

Wstępna agenda spotkania jest dostępna na meetmagento.pl/program

Bilety można nabyć na stronie internetowej konferencji.

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com