Aktualności

Milion użytkowników portalu benchmark.pl

Portal benchmark.pl rośnie w siłę. Według lipcowego badania Gemius Megapanel już ponad milion internautów korzysta z wiadomości, recenzji i poradników zamieszczonych przez najstarszy polski serwis poświęcony branży IT i nowym technologiom.

Jak wynika z rankingu wydawców stron WWW o tematyce Nowe Technologie, liczba internautów odwiedzających portal benchmark.pl wyniosła w lipcu 1 066 966. Ilość odsłon krajowych sięgnęła niemal 10 mln.

Popularność naszego serwisu wynika przede wszystkim z ciekawych i fachowych treści przedstawianych przez doświadczonych redaktorów w przejrzysty i czytelny sposób. Ciągle zmieniamy się z myślą o różnych grupach użytkowników, zarówno enduserów, zawodowców czy pracowników sektora MSP. To wszystko przyciąga czytelników, dla których benchmark.pl jest źródłem rzetelnych informacji na najwyższym poziomie. Dziękujemy za okazane nam zaufanie – mówi Wojciech Kiełt, Wiceprezes Zarządu benchmark.pl.

Benchmark.pl to najstarszy polski serwis o tematyce komputerowej i nowych technologiach. Od 1997 roku oferuje najciekawsze wieści z branży IT z niemal każdej dziedziny, a także testy i recenzje sprzętu, porównania, rankingi wydajności, przewodniki dla kupujących, plebiscyty na najlepsze produkty oraz platformę do rozwiązywania problemów. Dla zawodowców i sektora MSP przeznaczony jest serwis biznes.benchmark.pl, zaś w 2014 roku uruchomiona została bezpłatna internetowa platforma zakupowa Marketplace, oferująca możliwość dokonania najkorzystniejszego zakupu w jednej z rekomendowanych sieci. Oprócz zestawienia cen, karta każdego produktu zawiera najważniejsze informacje o jego cechach i ocenę redakcji, zaś szukający szczegółowych informacji mogą zapoznać się z recenzją oraz pełną specyfikacją. Całość opatrzona jest zdjęciami wysokiej jakości i najnowszymi wiadomościami o prezentowanym produkcie.

Komentarze

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com