Reklamy
Aktualności

Mobile: Morizon.pl w Amazon.com

Aplikacja ma być użyteczna obcokrajowców przyjeżdżających do Polski, szczególnie na dłuższy pobyt, lub rozważających inwestycje w polskie nieruchomości. Użytkownicy mogą za w prosty sposób wyszukać dom, mieszkanie, działkę lub inną nieruchomość spośród ponad 1 mln ogłoszeń, tworzyć i współdzielić listy ulubionych ofert, szukać lokali w pobliżu bieżącej lokalizacji określonej przez GPS, czy też filtrować je po kilkunastu kryteriach doboru.

W sklepie Amazon.com aplikacja dostępna jest pod nazwą Morizon – real estate. Aplikacja Morizon Nieruchomości jest do pobrania pod adresem: www.morizon.pl/android.

Przypominamy, że pełne 4 strony poświęcone Morizonowi znajdziecie w najnowszym numerze Proseeda. Zainteresowani? Wystarczy subskrypcja a dostaniecie go za darmo: proseedmag.pl/subskrypcja. Oto co piszemy o Morizon Pro – dedykowanej agentom nieruchomości aplikacji na tablety:

„Po tym, jak wyszukiwarka nieruchomości Morizon.pl zdobyła stabilną pozycję na rynku, odpowiedzialny za nią zespół uznał, że nadszedł właściwy moment na inwestycje w mobilne technologie.
Początkowo Morizon planował jedną aplikację, łączącą funkcje przydatne zarówno osobie szukającej mieszkania, jak i agentowi nieruchomości. – Podczas warsztatów koncepcyjnych szybko uświadomiliśmy sobie, że takie połączenie nie ma sensu. Zauważyliśmy jednak, że możliwości tabletu mogą się okazać przydatne w codziennej pracy pośrednika – mówi Paweł Neubauer, koordynator projektu Morizon PRO. W ten sposób powstały dwie oddzielne aplikacje. Obie dostępne są w Google Play.”
Więcej w Proseedzie!

Reklamy