Reklamy
Aktualności

Mr. Vintage zwycięzcą w Sage Challenge

Internauci wyłonili zwycięzcę pierwszej edycji Sage Challenge. Został nim Michał Kędziora – autor bloga modowego dla mężczyzn.

W konkursie polegającym na najciekawszym zaprezentowaniu historii swojej pasji do pracy Michał Kędziora opowiedział o tym, jak w jego głowie wykiełkował pomysł na bloga poświęconego modzie męskiej. „Miałem oczywiście obawy, bo rezygnowałem ze stabilnego etatu” – wyznaje w swoim filmiku Sage Challenge Michał Kędziora.

Sage Challenge jest konkursem skierowanym do osób prowadzących mały biznes. Do ludzi ambitnych, konsekwentnie dążących do celu i pragnących dalej rozwijać swoją firmę. Jego ideą jest promowanie przedsiębiorców, którym udało się stworzyć biznes od zera i którzy odnieśli sukces.„Jedną z przyczyn mojego sukcesu był fakt, że trafiłem na niezagospodarowaną niszę” – mówił autor bloga Mr. Vintage – „To samo doradzałbym młodym osobom, które wiedzą, że czegoś brakuje na rynku i zastanawiają się, czy warto w to iść. Warto w to iść! Mnie się udało!”

Warunkiem przystąpienia do Sage Challenge jest wypełnienie do 13 marca br. formularza zgłoszeniowego, dostępnego pod adresem http://www.sage.com.pl/sagechallenge oraz udzielenie odpowiedzi na pytanie: „Dlaczego Twoja praca jest Twoją pasją?”. Spośród nadesłanych zgłoszeń komisja konkursowa wybierze trzy najbardziej kreatywne i najciekawsze odpowiedzi. Autorzy zostaną zaproszeni do kolejnego etapu, polegającego na nagraniu krótkich filmików prezentujących ich historie i osiągnięcia – nagrania filmów zapewnia Sage. Zwycięzcę Sage Challenge wskażą internauci oddając swoje głosy na fanpage’u Sage (https://www.facebook.com/SagePolska).

Zwycięzca Sage Challenge otrzyma 6-miesięczny dostęp do dowolnie wybranego nowoczesnego biura z ponad 2000 dostępnych na całym świecie lokalizacji. Umożliwi to małym firmom podjęcie próby rozwinięcia skrzydeł poza Polską. Nagrodą alternatywną jest wygrana pieniężna 10 000 zł, którą zwycięzca będzie mógł zainwestować np. w rozwój firmy. Udział w Sage Challenge daje młodym przedsiębiorcom, oprócz nagrody, także znakomitą okazję do wypromowania swojego biznesu szerokiemu gronu odbiorców w Polsce.

Reklamy