Reklamy
Aktualności

MusicRage: kupuj muzykę i płać ile chcesz

Przez ograniczony czas w serwisie dostępne będą pakiety kilku albumów muzycznych (dystrybuowanych elektronicznie w formacie FLAC i MP3) niezależnych zespołów. Użytkownik decyduje, jaką kwotę chce zapłacić za pakiet, ile pieniędzy ma trafić do zespołu, a ile na pokrycie kosztów utrzymania serwisu.

W pierwszej odsłonie serwis oferuje zestaw czterech płyt zespołów metalowych z Francji, Łotwy, Węgier i Polski (w tym album „V.E.N.I.” odnoszącej coraz większe sukcesy grupy Leash Eye oraz zdobywający uznanie na rynku album „id” grupy Chain Reaction).

Użytkownik, który zdecyduje się na zakup za cenę wyższą niż dotychczasowa średnia, otrzymuje dodatkowo kolejny album. Twórcy serwisu zapowiadają, że nie będą ograniczać się do ciężkich brzmień i już wkrótce planowane są pakiety np. z muzyką elektroniczną.

Więcej na musicrage.org i Facebooku

A o co chodzi w modelu Humble Bundle? Dokładnie opisujemy to na przykładzie gry Botanicula czeskiego studia Amanita Design w najnowszym, 22. numerze Proseeda – w tej chwili dostępny w Audiotece, już niebawem w wersji do czytania.

Reklamy