Reklamy
Aktualności Startupy

MyGuidie.com: 17 grudnia startuje nowa wersja serwisu

Pierwsze założenia MyGuidie.com były nieco inne. – Z serwisu turystycznego przeobraziliśmy się w serwis turystyczno-lifestyle’owy – mówi Ola Sitarska, CEO MyGuidie. – Chcemy dotrzeć zarówno do turystów, którzy chcą poznać alternatywną stronę odwiedzanych miejsc, jak i miejscowych, którzy chcą zdobyć jakieś nowe umiejętności lub po prostu miło spędzić czas. Aktualnie można wziąć udział m.in. w wycieczce po siedzibach londyńskich startupów, zakupach ze stylistką lub kursie programowania.

Dodanie oferty jest darmowe i polega na wypełnieniu formularza oraz załączeniu zdjęcia. MyGuidie
pobiera od rezerwującej osoby 15-procentową opłatę rezerwacyjną, w zamian biorąc na siebie wszystkie kwestie związane z rezerwacjami, zapewnieniem supportu dla użytkowników oraz promocją ofert.

Usługa dostępna jest na razie w 6 miastach, serwis koncentruje się na Londynie i Warszawie, ale planuje rozszerzenie oferty na inne miasta. Publikowane są tylko oferty pojedynczych osób, które zostały wcześniej pozytywnie zweryfikowane.

MyGuidie został stworzony podczas pierwszej edycji warszawskiego Startup Weekendu w maju bieżącego roku. Od tego czasu zdążył m.in. zostać finalistą dwóch konkursów na najlepsze startupy, Europe Startup Weekend Battle oraz Startup Fest.

Już 17 grudnia odbędzie się start nowej wersji na Launch Party w Warszawie, w centrum startupowym Reaktor.net. W planie piwo, przekąski, karaoke i networking. Szczegóły i rejestracja na stronie MyGuidie.

Reklamy