Aktualności Narzędzia

Narzędzia: ActiveMobi – wygodny kreator stron mobilnych

Jeśli Twoja firma potrzebuje mobilnej wersji strony internetowej, ale nie masz budżetu na dedykowane rozwiązanie, skorzystaj z ActiveMobi. To narzędzie stworzone przez e-point SA, pozwalające w prosty sposób zbudować stronę mobilną, zoptymalizowaną pod wszystkie urządzenia przenośne.

Aby stworzyć mobilną wersję strony, nie musisz posiadać umiejętności programistycznych ani graficznych – całość wykonujesz za pomocą intuicyjnego kreatora. Wybierasz jeden z dostępnych szablonów, a następnie edytujesz go, dopasowując obrazki, tekst, linki i zdjęcia do swoich potrzeb.

Możesz wzbogacić stronę o gotowe widgety, jak formularze, guziki portali społecznościowych, mapy Google, galerie zdjęć czy przyciski pozwalające zadzwonić do Ciebie lub wysłać SMS.

Strony stworzone w ActiveMobi są statyczne, dlatego nadają się do nieskomplikowanych zastosowań – nie stworzysz w tym kreatorze mobilnego portalu informacyjnego, ale na pewno uda Ci się szybko i niskim kosztem zbudować schludną stronę z danymi o Twojej działalności i formularzem kontaktowym.

 

 

Interfejs ActiveMobi jest na tyle prosty, że poradzi sobie z nim nawet laik. Całość ogranicza się do wrzucenia zdjęć, wypełnienia pól tekstowych czy przeciągania potrzebnych widgetów z menu do projektu. Efekty swojej pracy można też na bieżąco podglądać, co przyspiesza proces tworzenia strony.

ActiveMobi posiada dwie wersje abonamentu. W pełni funkcjonalną stronę możesz uruchomić i utrzymywać nawet za darmo (pakiet Free), przy czym jej adres będzie subdomeną activemobi.com. Na dole strony pojawi się też reklama narzędzia.

Za 5 USD miesięcznie umieścisz stronę pod własnym adresem, będziesz mógł też korzystać ze statystyk Google Analytics. Do końca 2012 roku w ramach promocji pakiet Professional jest dostępny nieodpłatnie.

Komentarze

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com