Reklamy
Aktualności Narzędzia

Narzędzia: DocWin.com – dokumenty trzymaj w chmurze

System DocWin.com umożliwia segregację korespondencji tradycyjnej i elektronicznej. Pozwala również na przechowywanie wszystkich dokumentów w jednym miejscu oraz posiadanie do nich dostępu z dowolnego komputera i urządzenia mobilnego.

Kluczową kwestią przy pracy z wieloma dokumentami jest możliwość sprawnego odszukiwania plików. W systemie DocWin.com w trakcie wprowadzania dokumentu możemy opisać go różnymi atrybutami, np. dla zapytań ofertowych mogą być to: nazwa firmy, data wpływu, produkt i sprawa jakiej dotyczy. Pozwala to na sprawne wyszukiwanie interesujących plików.

Wyszukiwanie pełnotekstowe, umożliwia odnajdywanie dokumentów nie tylko po ich opisie, ale również po zawartości. Funkcja ta jest dostępna dla wszystkich formatów plików, również tych graficznych – JPG, PNG, TIFF, plików PDF oraz innych.

Platforma DocWin.com może konwertować pliki na różne formaty, np. zamieniać wersje PDF czy JPG na DOC. Ważnym ułatwieniem w firmowym obiegu dokumentów jest możliwość zdefiniowania odpowiedniej drogi dokumentu, dzięki czemu nie muszą one krążyć z biurka na biurko. Dodatkowo platforma pozwala na ograniczenie dostępu dla poszczególnych pracowników, co gwarantuje, że dostęp do dokumentów będą miały tylko uprawnione osoby.

System DocWin.com można uruchomić w jeden dzień. Dostępny jest po wykupieniu rocznego abonamentu, którego cena zależna jest od liczby dokumentów i waha się od 118 zł do 799 zł.

Więcej na www.docwin.com

Reklamy