Reklamy
Aktualności Narzędzia

Narzędzia: Oracle JD Edwards EnterpriseOne Mobile Expense Management

Rozwiązanie pozwala skrócić czas oczekiwania na rozliczenie wydatków i podnosi poziom zadowolenia personelu, umożliwia bowiem pracownikom mobilnym wprowadzanie, przesyłanie, przeglądanie i zatwierdzanie raportów dotyczących wydatków w czasie rzeczywistym niezależnie od miejsca, w którym fizycznie się znajdują. W połączeniu z oprogramowaniem Oracle JD Edwards EnterpriseOne Expense Management ta nowa, innowacyjna aplikacja mobilna pomaga klientom lepiej monitorować i kontrolować wydatki u preferowanych dostawców.

Ponadto wbudowane funkcje kontrolne pozwalają klientom zwiększyć zgodność z korporacyjną polityką dotyczącą wydatków i ułatwiają tworzenie precyzyjnych raportów w tej dziedzinie, ponieważ szybciej dostarczają informacje, które umożliwiają rozliczenie i zwrot kosztów poniesionych przez personel.

Oracle JD Edwards EnterpriseOne to zintegrowany pakiet wszechstronnych aplikacji klasy ERP do zarządzania przedsiębiorstwem. Łączy on korzyści biznesowe, zgodną ze standardami technologię oraz bogate doświadczenie branżowe z niskim całkowitym kosztem posiadania.

Więcej info: Oracle.com

Reklamy