Reklamy
Aktualności Narzędzia

Narzędzia: Tabletquiz.com – ankiety na tablecie i smartfonie

Aby korzystać z usługi, wystarczy zarejestrować się na tabletquiz.com i stworzyć ankietę. Mailem dostajesz link do aplikacji oraz kod instalacyjny. Uruchamiasz stronę w przeglądarce smartfona lub tabletu i już możesz zbierać odpowiedzi. Warto umieścić zakładkę do strony na pulpicie urządzenia – znacznie skraca to czas uruchomienia. Wyniki badań są dostępne w panelu administracyjnym na stronie tabletquiz.com.

Pytania w ankiecie mogą zawierać zdjęcia, filmy oraz nagrania. Możliwe jest zaznaczenie więcej niż jednej odpowiedzi. Jedna ankieta składa się z maksymalnie 20 pytań, przy czym do każdego z nich przypisanych jest maksymalnie 7 odpowiedzi. Brakuje opcji tworzenia pytań wyłącznie otwartych – póki co można jedynie dodać pole na komentarz obok istniejących opcji do wyboru.

Sporadycznie pojawiają się problemy z działaniem Tabletquiz na telefonach – konwersja plików graficznych nie zawsze się udaje. Kłopot nie istnieje na tabletach, więc właśnie te urządzenia polecamy w celu przeprowadzania ankiet. Tabletquiz.com oferuje swoje usługi za darmo, co jest dodatkowym plusem.

Reklamy