Reklamy
Aktualności Narzędzia

Narzędzia: uCoz po polsku

uCoz (od ang. You cause) to kompleksowa platforma, oferująca CMS w chmurze, bezpłatny hosting oraz kreator stron www. Umożliwia budowanie w pełni funkcjonalnych stron internetowych, a także zarządzanie nimi i ich utrzymanie, bez konieczności posługiwania się HTML-em, programami graficznymi czy samodzielnego konfigurowania serwera. Za darmo mamy tu do dyspozycji ponad 250 szablonów, kilkadziesiąt rodzajów modułów, tysiące wigdetów, nielimitowany stabilny hosting, a przede wszystkim – niezwykle funkcjonalny wizualny CMS.

uCoz udostępniony został po polsku pod adresem uCoz.pl; jest to już 14 wersja językowa aplikacji. uCoz jest obecny na rynku od 6 lat. Serwis stworzony został w 2007 r. przez dwóch ukraińskich programistów; wkrótce zainwestowała w niego jedna z największych spółek inwestycyjnych Digital Sky Technologies.

uCoz działa w modelu freemium; wszystkie najważniejsze funkcjonalności i moduły są dostępne bezpłatnie. Wśród nich jest darmowy hosting – wysokiej jakości, bez ograniczeń transferu danych oraz ryzyka przeciążeń, zapewniający automatyczne zwiększenie pojemności dysku przy powiększającej się liczbie odwiedzających.

Więcej informacji na www.uCoz.pl

Reklamy