Aktualności

nazwa.pl notuje 12,6 mln zł EBITDA

Firma nazwa.pl, polski dostawca usług hostingowych, wypracowała w 2013 r. EBITDA na poziomie 12,6 mln zł, co daje spółce 30 proc. wzrostu w stosunku do analogicznego okresu roku poprzedniego. Przychody ze sprzedaży wyniosły 50,5 mln zł.

Firma została założona w 1997 roku przez Piotra Nowaka jako NetArt. Systematycznie rozwijana od jednoosobowej działalności, w tym roku została przekształcona w spółkę akcyjną nazwa.pl SA. Obecnie nazwa.pl jest liderem polskiego rynku rejestracji domen i usług hostingowych. Posiada ponad 500 tys. klientów, a jej wartość rynkowa jest wyceniana na około 200 mln złotych.

– Naszym atutem jest przewaga technologiczna, stabilność organizacji i ogromna baza klientów. Warto zwrócić uwagę, że od lat wychodzimy poza schematy sektora i oferujemy klientom usługi w niespotykanym wcześniej modelu biznesowym. W efekcie nasze pomysły stają się inspiracją dla branży i po pewnym czasie wchodzą do normalnej praktyki rynkowej – mówi Piotr Nowak, przewodniczący Rady Nadzorczej nazwa.pl.

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com