Aktualności

NEO24.PL wprowadza dostawę sprzętów tego samego dnia za 39 zł

NEO24.PL od początku lipca w ramach usługi NEOEXPRESS sklep zagwarantuje dostawę już tego samego dnia. Na pierwszym etapie uruchomiony zostanie pilotaż w dwóch miastach: Wrocławiu i Łodzi. Każdego tygodnia usługą obejmowane będą nowe lokalizacje, a do końca III kwartału 2014 r. towar z dostawą w kilka godzin będzie można zamówić na terenie całej Polski.

W poprzednich miesiącach NEO24.PL wprowadził m.in. obsługę Klienta przez 7 dni w tygodniu, a także poszerzył system dostaw o punkty odbioru w 2500 kiosków RUCHu oraz 600 stacjach Orlen.

Usługa NEOEXPRESS obejmie towary ze wszystkich kategorii zakupowych – od drobnych przedmiotów, jak zabawki, produkty do domu czy dla zwierząt, przez potężne sprzęty RTV AGD, po najnowsze modele IT. Na początku NEO24.PL zdecydował się na wprowadzenie pilotażu – od początku lipca towar z dostawą i wniesieniem tego samego dnia zamawiać będzie można w dwóch miastach: Wrocławiu i Łodzi. W następnych tygodniach usługą obejmowane będą sukcesywnie kolejne lokalizacje, a do końca III kwartału 2014 r. ma być ona dostępna w całej Polsce.

– Dostawa w kilka godzin to rewolucja na skalę światową, szczególnie w branży takiej jak RTV AGD IT – zamówiona w sieci pralka, lodówka czy telewizor jeszcze tego samego dnia trafiają do Klienta. To element wpisujący się w kompleksowy model obsługi. Dziś w internecie, bez wychodzenia z domu, można po pierwsze wybrać towar z gamy znacznie szerszej niż w tradycyjnym sklepie – podczas gdy największe markety mają w danej lokalizacji np. 10 pralek, my mamy ich 3 razy więcej. Po drugie – można go kupić znacznie taniej. Po trzecie – wreszcie  nie trzeba na niego czekać. W opcji NEOEXPRESS sprzęt dojedzie do domu tego samego dnia. W NEO24.PL możemy także zająć się jego wniesieniem, montażem, konfiguracją i odebraniem starego modelu. To opcje dla współczesnych konsumentów, którym zależy na otrzymaniu obsługi rozwiązującej za nich szybko i całościowo problem – mówi Mateusz Gołda, Dyrektor ds. Procesów Biznesowych NEO24.PL.

Usługa NEOEXPRESS będzie opcjonalna – koszt błyskawicznej dostawy towaru z wniesieniem wyniesie 39 złotych. Dostawa klasyczna, do 48h, pozostanie w NEO24.PL darmowa.

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com