Reklamy
Aktualności

Nokaut.pl: nowa strona mobilna

m-commerce rośnie w siłę – przekonuje Nokaut i prezentuje nową stronę dostosowaną do smartfonów i tabletów. To kolejny po Nokaut Skanerze (aplikacja porównująca ceny po zeskanowaniu kodu kreskowego) mobilny produkt porównywarki.

Witryna mobilna wydaje się lepszym rozwiązaniem, niż aplikacja – automatycznie dopasowuje się do urządzeń, na których jest przeglądana. Aktualnie liczba odwiedzin wersji mobilnej porównywarki jest o 306% większa niż rok wcześniej. Produkty można wyszukiwać po nazwie, ale i po kodach EAN oraz ISBN. Witryna korzysta z geolokalizacji, co pozwala znaleźć najbliższe sklepy stacjonarne.
Nokaut zapowiada, że w tym roku wypuści na rynek również aplikację na tablety na iOS i Androida. Użytkownicy tych systemów to dwie dominujące grupy korzystających z porównywarki Nokautu.pl poprzez telefony komórkowe. 47% wizyt w porównywarce dokonywanych jest przez urządzenia z systemem operacyjnym firmy Apple, 45% to Użytkownicy Androida, 3% Symbiana, a 1% Windows Phone. Strona m.nokaut.pl jest aktualnie dostępna w wersji beta.

Reklamy