Reklamy
Aktualności

Nokaut.pl partnerem międzynarodowego serwisu Twenga

Grupa Nokaut SA podpisała umowę strategiczną z międzynarodową platformą zakupową Twenga, skupiającą oferty produktów dostępnych w sklepach internetowych na całym świecie.

Dzięki ekskluzywnej umowie porównywarka cen Nokaut.pl staje się najważniejszym partnerem Twenga na polskim rynku. Nokaut.pl będzie dostarczał informacji o ofertach, co oznacza rozszerzenie zasięgu działania o nowy kanał dystrybucji i będzie skutkować zwiększeniem sprzedaży wśród sklepów będących klientami Nokaut.pl.

Spółka dąży do zaoferowania kompleksowego wachlarza usług dla sprzedawców internetowych. Teraz wystarczy współpraca z Nokaut.pl, aby jednocześnie korzystać z promocji w serwisie Twenga czy w najbardziej rozpoznawalnych polskich portalach, jak WP.pl czy Onet.pl.

Twenga to otwarta platforma zakupowa istniejąca od 2006 roku, obecnie prezentuje ponad 300 mln. ofert z ponad 200 tys. sklepów internetowych. Serwis dostępny jest dla mieszkańców Polski, Francji, Anglii, Niemczech, Hiszpanii, Włoszech, Holandii, Belgii, Szwecji, Brazylii, Rosji, Stanów Zjednoczonych, Australii, Japonii i Chin.

Więcej o Grupie Nokaut przeczytasz w artykule opublikowanym w Proseed #29.

Reklamy