Reklamy
Aktualności Technologia

Nowe badanie AVTEST potwierdza – Bitdefender jednym z najlepszych antiwirusów

Badanie przeprowadzone przez AV TEST w kwietniu i w maju potwierdziło, że oprogramowanie Bitdefender jest jednym z najlepszych dla użytkowników domowych macOS. Podczas testowania antywirusy zostały sprawdzone w trzech kategoriach: ochrona, wydajność, użyteczność.  W każdej z nich Bitdefender otrzymał maksymalne noty.

To już kolejny raz, kiedy oprogramowanie firmy Marken Systemy Antywirusowe zostało jednym z najlepiej ocenianych. Od czerwca 2017 roku, od kiedy AV TEST, prowadzi testy najlepszych antywirusów dla systemu macOS, Bitdefender  zawsze otrzymywał najwyższe noty.

  • Bardzo cieszymy się z tej wiadomości, jednak nie zamierzamy spoczywać na laurach. Badanie AV TEST obrazuje, jak wielki wysiłek wkładamy w ciągłe ulepszanie oprogramowania. Obecnie dalej chcemy zająć się rozwojem naszych produktów, zarówno dla komputerów Apple, jak i urządzeń z systemem Windows.  – mówi Mariusz Politowicz, inżynier techniczny Bitdefender z firmy Marken Systemy Antywirusowe.

Bitdefender to jeden z czołowych producentów oprogramowania antywirusowego na świecie. W swojej ofercie posiadają produkty zarówno dla użytkowników prywatnych, jak i dla biznesu. Od 2012 roku Oficjalnym Przedstawicielem Bitdefendera w Polsce jest firma Marken Systemy Antywirusowe.

Link do badania: https://www.av-test.org/en/antivirus/home-macos/macos-mojave/june-2019/

Reklamy