Reklamy
Aktualności

Obserwatorium Zarządzania: 3. nabór, inwestycje do 800 tys. zł

Na autorów najlepszych pomysłów na dochodowe przedsięwzięcia, którzy zgłoszą się do 31 maja 2012 roku i przejdą wszystkie etapy współpracy z Inkubatorem, czekają poza wsparciem kapitałowym: profesjonalne doradztwo w opracowaniu biznesplanu, analizy rynku, konsultacje eksperckie oraz badania.

Inkubator poszukuje osób z doświadczeniem zawodowym, w szczególności specjalistów, menedżerów, naukowców, przedsiębiorców, którzy potrzebują kapitału na realizację swoich pomysłów na biznes. Głównym obszarem naszego zainteresowania są nowatorskie rozwiązania biznesowe z branży:

  • szeroko pojętych usług profesjonalnych – m.in. w zakresie konsultingu, marketingu, prawie, informacji i komunikacji, informatyce, zarządzania wiedzą, edukacji oraz architekturze,
  • usług i rozwiązań opartych na nowych technologiach,
  • usług i rozwiązań w obszarze elektrotechniki.

Zgłoszenia na stronie www.inkubator.obserwatorium.pl

Do tej pory Inkubator Obserwatorium Zarządzania do procesu preinkubacji zaprosił 13 projektów biznesowych, które obecnie pracują nad przygotowaniem produktu/usługi, przechodzą analizy rynku i tworzą biznes plan. Najlepsze z nich zostaną dokapitalizowane i wprowadzone na rynek.

Reklamy