Reklamy
Aktualności Startupy Wydarzenia

Office Hours w Innovation Nest

2. września Innovation Nest po raz kolejny organizuje Office Hours. To opcja dla tych, którzy np. mają pomysł lub planują nowy projekt i potrzebują feedbacku. Albo prowadzą Startup i borykają się z problemem i chcą uzyskać poradę od doświadczonego przedsiębiorcy, inwestora. Office Hours w Innovation Nest 2 września trwają od godziny 10. do 19. W tym czasie można zapisywać się na 45 minutowe sloty z jednym z partnerów funduszu:

  • Piotrem Wilamem – współtwórcą, inwestorem i partnerem zarządzającym w Innovation Nest oraz współzałożycielem i członkiem zarządu SPIN – Szkoły Przedsiębiorczości Innovation Nest; przedsiębiorcą; założycielem Wydawnictwa Pascal oraz współtwórcą i pierwszym prezesem Onet.pl.
  • Markiem Kapturkiewiczem – menadżerem, marketerem, inwestorem i inżynierem. Współzałożycielem, inwestorem i partnerem w Innovation Nest, współzałożyciel SPIN. Wcześniej – m.in. wieloletnim członkiem zarządu, COO i wiceprezesem Grupy Onet.pl oraz dyrektorem promocji i rozwoju produktu Tymbark S.A.
  • Marcinem Szelągiem – startup ewangelistą skupiony na SaaS. Specjalistą od modeli biznesowych, budowania ruchu, monetyzacji. W Innovation Nest pracuje ze startupami nad podbojem świata. Wcześniej w Gruner und Jahr (Pixelate Ventures) dowodził produktami internetowymi. Inwestor w notatek.pl.

Miejsca zapełniają się szybko. Zapisy na stronie http://ohours.org/innovationnest.

Reklamy