Reklamy
Aktualności Wydarzenia

Okazje biznesowe dla inwestorów podczas Inno-Tech Expo

Kiedy: 17–19 października br

Gdzie: Targi Kielce

Na Inno-Tech Expo zaproszone są firmy technologiczne, startupy, politechniki oraz instytucje otoczenia biznesu – wszystko po to, by zintegrować przedstawicieli różnych środowisk, które łączy chęć tworzenia i zamiłowanie do technologii i innowacyjnych rozwiązań.

Pierwszy dzień imprezy będzie zamknięty dla zwiedzających, co pozwoli na nawiązanie kontaktów biznesowych w gronie samych wystawców. W tym samym czasie zorganizowany zostanie także Demo Day, w trakcie którego startupy prezentować się będą przed inwestorami. Każdy ze zgłoszonych projektów dostanie 3 minuty na zaprezentowanie swojego pomysłu przed publicznością. Dodatkowo, wszyscy przedstawiciele młodych firm zostaną poproszeni o wypełnienie ankiety określającej profil ich działalności i kierunki rozwoju. Podobnie sytuacja wyglądać będzie z inwestorami – wszyscy ci, którzy wystawiać się będą na targach, zostaną poproszeni o określenie branż w jakich poszukują projektów. W oparciu o nadesłane ankiety organizatorzy aranżować będą spotkania inwestorów z pasującymi profilowo startupami.

Drugi i trzeci dzień Inno-Tech Expo to czas na kontynuację networkingu wśród wystawców oraz rozmowy ze zwiedzającymi, zainteresowanymi ich ofertą.

Organizatorami targów są: Com Creation, należąca do grupy Planet Group; Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii w Kielcach oraz Targi Kielce.

www.targikielce.pl/innotech/index.php

Reklamy