Reklamy
Aktualności

Paczkomat® InPost na Victoria Station w Londynie

InPost uruchomił Paczkomat® na dworcu autobusowym Victoria Station w Londynie, z którego rocznie korzysta blisko 10 milionów pasażerów. Docelowo w Wielkiej Brytanii ma funkcjonować ponad 2000 terminali.

– To doskonała wiadomość, że InPost zabezpiecza lokalizacje i instaluje swoje terminale w takich miejscach, jak Victoria Station. Współpracujemy z InPost w zakresie integracji Paczkomatów® z naszymi rozwiązaniami, aby zapewnić klientom szerszy wybór metod dostawy towarów. Nie możemy się doczekać momentu, w którym zaproponujemy konsumentom bardziej rozwinięty poziom usług click@collect. Mamy nadzieję, że nasza nowa, dedykowana usługa będzie dostępna jeszcze tego lata – mówi Matt Rogers, Dyrektor odpowiedzialny za rozwiązania z zakresu dostaw w ASOS.com, jednym z największych odzieżowych sklepów internetowych w Wielkiej Brytanii.

W Wielkiej Brytanii funkcjonuje już ponad 1000 Paczkomatów®, co czyni InPost liderem tego rynku w zakresie sieci urządzeń typu click&collect. Na całym świecie funkcjonuje – w różnych modelach biznesowych – ponad 3500 Paczkomatów®. Spółka planuje instalację kolejnych 6000 terminali na terenie Europy, Azji, obu Ameryk, a także na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Reklamy