Aktualności

Paczkomaty InPost we Francji

Rafał Brzoska Grupa Integer

InPost, właściciel największej na świecie sieci Paczkomatów – rozpoczął współpracę z Mercialys – spółką odpowiedzialną za zarządzanie najważniejszymi francuskimi centrami handlowymi. Tym samym francuscy konsumenci zyskają możliwość wygodnego odbioru towarów w ramach usługi Village.Services. W pierwszej fazie projektu będzie ona dostępna w gminie Clermont-Ferrand. W najbliższym czasie we Francji uruchomionych zostanie 50 Paczkomatów® InPost, a docelowo – do końca 2016 roku – sieć liczyć będzie aż 2.500 maszyn zlokalizowanych we wszystkich regionach kraju.

Village.Services to innowacyjne rozwiązanie wprowadzane przez Mercialys w ramach nowej koncepcji biznesowej. Jego celem jest zapewnienie klientom centrum handlowego Nacarat w miejscowości Clermont-Ferrand komfortowego dostępu do najważniejszych codziennych usług w jednej dogodnej lokalizacji.

W projekcie Village.Services istotną rolę pełnić będą Paczkomaty® InPost, które umożliwią konsumentom wygodny odbiór towarów i komfortowe nadawanie przesyłek w trybie 24/7. Pierwszy terminal w ramach usługi udostępniony zostanie na terenie galerii handlowej już 18 listopada.

„Uruchomienie pierwszego Paczkomatu® we współpracy z Mercialys ma znaczenie szczególne – pokazuje bowiem nasze stałe zaangażowanie w rozwój najbardziej komfortowych usług dla klientów m.in. centrów handlowych. Jesteśmy liderem w obszarze automatycznych dostaw za pomocą urządzeń click&collect, a naszą niekwestionowaną pozycję podkreśla fakt, że z naszych rozwiązań korzystają najwięksi gracze z bardzo wielu branż – m.in. rynku detalicznego i sektora logistycznego” – mówi Olivier Binet, CEO of InPost France.

We Francji Grupa Integer.pl współpracuje m.in. z operatorem logistycznym Colis-Privé. Ekspansja Paczkomatów® InPost obejmie docelowo większość kraju, w którym stanie łącznie 2.500 maszyn w ciągu dwóch lat.

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com