Reklamy
Aktualności

PaczkoZagadka: kupuj z dreszczykiem emocji

Nowy model kupowania prezentów? Zamów paczkę dla siebie albo znajomego. Co będzie w środku? Nie wiesz – pozwól zdecydować za siebie, dostaniesz niespodziankę. Myślicie, że chwyci?

Z wysyłaniem prezentów niespodzianek wystartował serwis PaczkoZagadka.pl. Twierdzi, że rozwiązuje problem czasu poświęcanego na wybieranie prezentów dla siebie czy swoich bliskich. Klient wybiera wartość paczki – 47, 97 lub 147 zł – i to, czy paczka ma być dla kobiety, mężczyzny czy dla dziecka. Zamawia, płaci, odbiera za darmo w paczkomacie InPostu – jest on partnerem sklepu. A co w paczce znajdziemy? Niespodzianka, nikt nie wie.

Wystarczy jednak pogrzebać trochę w sieci, by dowiedzieć się, że serwis obsługuje firma prowadząca sklep internetowy godi.pl. Możemy się spodziewać książek, muzyki, filmów, zabawek czy gier. PaczkoZagadka nie wysyła kontrowersyjnych prezentów jak alkohol, zwięrzęta, akcesoria erotyczne czy broń.

Dwa tygodnie pracy zaowocowały prawie setką zamówień. Przy 250 sklep ma ujawnić listę prezentów, by klienci mniej więcej orientowali się co mogą dostać.

Co sądzicie o takim modelu zakupów? Chwyci?

Reklamy