Reklamy
Aktualności

PARP: nowa akcja dla e-biznesu

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości rozpoczyna kampanię promującą zagadnienia związane z e-biznesem, w tym działań 8.1 i 8.2 PO IG – cykl konferencji i forum; łącznie odbędzie się 16 spotkań.

W ramach kampanii realizowany będzie cykl specjalnych konferencji „Akademia e-biznesu”, w październiku i listopadzie we wszystkich miastach wojewódzkich całego kraju. Ich podsumowaniem jest II Ogólnopolskie Forum E-biznesu „Ekspansja Zagraniczna”, zaplanowane na 27 listopada w Warszawie.

Projekt jest skierowany do grupy obecnych i przyszłych e-przedsiębiorców, instytucji e-biznesu wspierających przedsiębiorców oraz do zainteresowanych tematyką ICT.

Cykl konferencji podzielony jest na dwie grupy: trzynaście spotkań o tematyce e-biznesu, w trakcie których zostanie prześledzony cały „proces życia” przedsiębiorstwa (od samej koncepcji po ekspansję zagraniczną) oraz trzy spotkania o nowoczesnych technologiom B2B.

Pierwsza konferencja e-biznes odbędzie się 25 września br. w Białymstoku. Jej główny temat to „Modele biznesowe w e-świecie”. Pierwsze spotkanie z cyklu technologii B2B zaplanowane jest w Bydgoszczy, 26 września i dotyczyć będzie „Analizy biznesowej integracji B2B”.

Głównym założeniem projektu jest promocja przedsięwzięć e-biznesowych i technologii B2B, które są podstawowym celem i rezultatem działań 8.1 i 8.2 PO IG. Skierowane są one do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Kampania wspierana jest przez portal Web.gov.pl, który stanowi najlepsze źródło informacji o tworzeniu, prowadzeniu i promocji e-biznesów zarówno krajowych, jak i międzynarodowych.

Więcej informacji o kampanii i spotkaniach na Web.gov.pl. Na tej stronie będą też transmitowane wszystkie konferencje.

Reklamy