Reklamy
Aktualności Narzędzia

Payleven: darmowy mobilny czytnik kart płatniczych

Na polski rynek wchodzi mały, osobisty czytnik kart Payleven. Dostajesz go za darmo, podłączasz do gniazda słuchawkowego w smartfonie lub tablecie, uruchamiasz aplikację i przyjmujesz płatności.

Zasady korzystania z Payleven są proste: darmowy czytnik otrzymujesz pocztą, aplikację pobierasz bez żadnych opłat ze strony internetowej. Następnie ją instalujesz i podłączasz czytnik kart do telefonu lub tabletu. Bez żadnych opłat za wynajem, aktywację czy użytkowanie, w zależności od potrzeb zmieniasz urządzenie w mobilny terminal. Po wejściu do aplikacji wybierasz kwotę, przeciągasz kartę przez czytnik i prosisz klienta o podpis. Zatwierdzasz transakcję i opcjonalnie wysyłasz potwierdzenie na wskazany przez klienta adres mailowy.

Zarówno aplikacja, jak i terminal są i pozostaną całkowicie bezpłatne. Koszty transakcji wynoszą 2,95% + 35 gr od transakcji. Przedsiębiorca otrzymuje wpłatę na konto po siedmiu dniach.

W pierwszej fazie rozwoju czytnik Payleven obsługiwać będzie karty MasterCard i Diners Club. Na początku mobilne czytniki będą kompatybilne z iOS (iPad, iPhone), ma powstać również aplikacja na system Android.

Więcej informacji na www.payleven.pl

Reklamy