Reklamy
Aktualności Narzędzia

Payleven i Fakturownia.pl łączą siły

Operator mobilnych płatności kartą payleven oraz program do fakturowania Fakturownia.pl rozpoczęły współpracę zmierzającą do zintegrowania obu aplikacji.

W niedalekiej przyszłości planowana jest integracja obu systemów tak, aby klienci Fakturowni mogli przyjmować płatności kartą przez aplikację payleven.Cały proces będzie odbywał się online. Zarówno faktura jak i potwierdzenie transakcji będą przesyłane na wskazany adres mailowy klienta. – Gdy użytkownik Fakturowni wybierze opcję „płatność kartą”, zostanie automatycznie przekierowany do aplikacji payleven, gdzie za pomocą terminala płatniczego Chip & PIN klient dokona płatności. Po zatwierdzeniu transakcji aplikacja automatycznie wraca do Fakturowni, gdzie pojawia się informacja o statusie płatności za daną fakturę – tłumaczy Maciej Kowalski z payleven. Przedstawiciele Fakturowni i payleven mają nadzieję, że połączenie obu usług umożliwi przedsiębiorcom szybszy i wygodniejszy proces realizacji zleceń i płatności.

Na początek przygotowały dla klientów promocję obniżającą koszty korzystania z oferowanych usług. Klienci, którzy kupią terminal płatniczy payleven na stronie Fakturownia.pl, otrzymają w prezencie rok bezpłatnej subskrypcji Fakturowni. Dodatkowo payleven zwalnia klientów z ponoszenia opłat prowizyjnych (do wysokości 3 000 zł obrotu) przez pierwszy miesiąc korzystania z terminala płatniczego. Dodatkowe informacje dostępne są pod adresem www.fakturownia.pl/payleven

Reklamy