Reklamy
Aktualności

PayPal Acces: szybsze i łatwiejsze zakupy

W odróżnieniu od dostępnych sposobów weryfikacji tożsamości, PayPal access zapewnia klientom i sprzedawcom wszystko co jest niezbędne do utworzenia konta i dokonania transakcji – weryfikację użytkownika, dane adresowe i szczegóły płatności. Uproszczenie logowania i tworzenia konta, może zwiększyć konwersje i lojalność klienta. Jak pokazują badania, niemal jeden na czterech konsumentów porzuca swój koszyk gdy jest proszony o założenie konta.

– Kupowanie online powinno być płynne, z minimalną liczbą przestojów i formalności – mówi Przemek Pluta, Regional Manager PayPal Central and Eastern Europe. – Klienci nie chcą przedzierać się przez gąszcz regulaminów, informacji przed dokonaniem zakupu. Z PayPal Access, konsumenci mogą więcej czasu poświęcić na zakupach, a mniej na formalnościach. Jest to nowe doświadczenie zakupowe, które sprzedawcy mogą zaoferować milionom konsumentów, którzy korzystają z PayPal. Tylko w Polsce z systemu korzysta ponad milion trzysta tysięcy osób.

W dosłownie dwa kliknięcia czy tapnięcia ekranu, klient może zapisać się lub zalogować do danego sklepu. Ważne informacje, takie jak adres dostawy będzie automatycznie aktualizowany. Szczegóły finansowe klienta, tak jak do tej pory będą anonimowe i bezpiecznie przechowywane w PayPal. PayPal Access udostępnia prywatne dane użytkownika tylko na jego wyraźną prośbę. Użytkownik może definiować, jakie prywatne informacje będą o nim dostępne.

Sprzedawcy, którzy chcą skorzystać z nowej usługi mogą zintegrować PayPal Access w kilku prostych krokach i praktycznie od razu rozpocząć sprzedaż. Warto? Każde ułatwienie jest dobre a jeśli klient może zalogować się „od ręki” zamiast po raz setny wypełniać identyczny formularz to na tym rozwiązaniu skorzystają wszyscy.

Reklamy