Reklamy
Aktualności Fundusze

Pierwszy Milion: zgłoś pomysł, zapłać 500 zł i oddaj 60% udziałów

Aby wziąć udział w programie Pierwszy Milion należy wejść na stronę pierwszymilion.pl i wysłać zgłoszenie – opis pomysłu na biznes, a także wnieść opłatę w wysokości 500 zł. Wg organizatorów ma ona pokryć koszty „przygotowania specjalistycznej analizy biznes planu”. Uczestnik, którego projekt nie przejdzie do kolejnego etapu, dostanie w ramach wniesionej opłaty krótki opis potencjału swojego projektu.

Nagrodą w programie jest kapitał inwestycyjny w wysokości 1 mln , 500 tys. lub 250 tys. zł, służący realizacji wybranych przedsięwzięć. Inwestycja jest równoznaczna z objęciem przez Dom Inwestycyjny Platinum Capital S.A. co najmniej 60% udziałów w spółce tworzonej lub prowadzonej przez zwycięzcę. Laureat programu obejmie funkcję prezesa zarządu w utworzonej spółce akcyjnej.

Zgłaszanie projektów trwa do 30 listopada, potem jury wyłoni 20 finalistów, którzy będą mogli w bezpośredniej rozmowie zaprezentować komisji swój pomysł przedsięwzięcia biznesowego. W styczniu 2012 jury wskaże zwycięzców.

Reklamy