Reklamy
Aktualności Fundusze Konkursy Startupy

Pitch Rally: 9. edycja już 29 września

29 września w Warszawie odbędzie się dziewiąte, zamknięte spotkanie z cyklu Pitch Rally.

Wyselekcjonowane przez organizatorów imprezy startupy w ciągu 3 minut muszą przekonać inwestorów venture capital do sfinansowania swoich projektów. Organizatorami są Ubik Business Consulting i hardGamma Ventures.

Jeżeli masz startup i szukasz finansowania, wyślij swoje zgłoszenie. Formularz i wszystkie potrzebne informacje dostępne są na stronie internetowej www.pitchrally.com.

Na wrześniowym spotkaniu będzie obecny m.in. Carlo Blatz, nazywany „pionierem Flasha”, przedsiębiorca internetowy pracujący na rynkach międzynarodowych, właściciel agencji interaktywnej Powerflasher Ltd. Gośćmi wcześniejszych edycji Pitch Rally byli m.in. tacy eksperci jak Jani Byrne z IBM Venture Capital Group, Carlos Espinal z funduszu Seedcamp.com czy Jon Bradford z akceleratora Springboard.com.

Zamknięte eventy z cyklu Pitch Rally skierowane są do polskich i zagranicznych inwestorów, którzy chcą sfinansować pomysły najzdolniejszych przedsiębiorców z Polski i regionu. Prezentacje trwają 3 minuty i odbywają się w języku angielskim. Cały czas można wysyłać swoje zgłoszenia. Więcej informacji dostępnych jest na www.pitchrally.com.

Reklamy