Reklamy
Aktualności Konkursy Startupy Wydarzenia

PlaceChallenge: kolejny polski startup na Seedcampie

Ogłoszona została lista 20 start-upów, które wezmą udział  14 lipca w Mini Seedcampie w Lublanie w Słowenii. Wśród nich znalazł się polski projekt PlaceChallenge.com. Razem z pozostałymi uczestnikami Seedcamp PlaceChallange.com weźmie udział w szkoleniu prowadzonym przez doświadczonego inwestora  i anioła biznesu oraz konsultacjach z 65 profesjonalnymi mentorami.

PlaceChallenge.com to platforma do tworzenia gier opartych o wyzwania rozgrywające się w rzeczywistej przestrzeni (np. na ulicach miasta, w centrum handlowym czy w sklepie). Wyzwania polegać mają na dotarciu do konkretnego miejsca i wykonania określonego zadania (np. zrobienia zdjęcia, udzielenia odpowiedzi na pytanie czy obejrzenie filmu). W ten sposób PlaceChallenge może służyć do tworzenia gier motywacyjnych, integracyjnych lub tworzyć oryginalną kampanię marketingową.

Mimo braku publicznie dostępnej wersji, to nie pierwszy sukces PlaceChallenge.com. Tego roku projekt otrzymał nagrodę publiczności podczas Warsaw Startup Weekend 2011 oraz został wybrany zwycięzcą zarówno przez sędziów, jak i publiczność podczas New Europe Venture Contest. Z powodu postanowień regulaminu twórcy musieli jednak zdecydować się na jedną z nagród.

Reklamy