Aktualności Finanse

Płatności cykliczne

Prowadząc działalność, która obsługuje wielu klientów oraz wymaga płatności subskrypcyjnych wyzwaniem staje się nie tylko zadbanie o regularne wysyłanie faktur do stale poszerzającej się grupy klientów, ale również, a może przede wszystkim otrzymywanie regularnych wpłat, dzięki którym prowadzony biznes będzie mógł właściwie funkcjonować. Rozwiązaniem jest wprowadzenie w firmie systemu płatności cyklicznych.

Rachunki płaci każdy z nas i musi wykonywać tę czynność regularnie, a pomimo to zdarza nam się zapomnieć o zapłaceniu któregoś z nich. Na ratunek zarówno kupującym, jak i dostarczycielom usług cyklicznych przychodzą narzędzia oferowane przez serwisy płatności takie jak Dotpay.

System płatności cyklicznych skierowany jest do osób prowadzących działalność opartą na subskrypcji takich jak: dostawcy internetu i telewizji kablowej, serwisy VoD, serwisy oferujące prenumeratę czasopism online i offline, firmy telekomunikacyjne czy ubezpieczeniowe, kluby fitness oferujące karty członkowskie i wiele innych. Dostarczyciele takich usług często borykają się z brakiem terminowych i regularnych wpłat, dlatego serwisy płatności takie jak Dotpay wychodzą im naprzeciw i proponują rozwiązanie, które całkowicie wyeliminuje ten problem.

Dzięki narzędziu, jakim są płatności cykliczne, karta kupującego jest obciążana według ustalonego harmonogramu (w cyklach dziennych, tygodniowych i miesięcznych), który gwarantuje regularne i terminowe opłaty za usługi zamówione w serwisie sprzedawcy.
Dzięki temu ułatwieniu mogą swobodnie korzystać z usługi lub produktu bez konieczności pamiętania o wykonaniu płatności.

Rejestracja konta w serwisie Dotpay umożliwiającym płatności cykliczne jest bardzo prosta i zajmuje tylko kilka minut, a oferta może być dostosowana do konkretnych potrzeb sklepu czy usługodawcy, dlatego warto się na nią zdecydować i uzyskać swobodę, jaką daje zastosowanie tego rozwiązania. Płatności cykliczne przynoszą korzyść zarówno dostarczycielowi usługi, który ma gwarancję otrzymania regularnych i terminowych wpłat, ale także jego klientowi, który nie musi już pamiętać o dokonaniu płatności, bo pieniądze zostaną automatycznie pobrane z jego karty, a to wszystko z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa. Dzięki płatnościom cyklicznym Dotpay możesz zapomnieć o rachunkach!

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com