Aktualności

Poczta Polska obniża ceny przesyłek dla Empik, Smyk i Gandalf

Do końca roku klientom serwisów empik.com, smyk.com oraz gandalf.com.pl Poczta Polska oferować będzie promocyjną opłatę za dostawę przesyłek – paczki będą wysyłane już od 4,90 zł.

W empik.com oraz smyk.com koszt przesyłki pocztowej w okresie świątecznym – przy dokonaniu płatności online – wynosi 4,90 zł. W gandalf.com.pl natomiast zamówienia pocztowe o wartości minimum 50 zł, również opłacone online, dostarczane są bezpłatnie.

Usługa Poczty Polskiej jest realizowana w oparciu o Przesyłkę Biznesową – z gwarantowanym terminem doręczenia w przeciągu 48 godzin. Przesyłki są dostarczane w formie „od drzwi do drzwi”.

Chociaż pozycja rynkowa Poczty Polskiej słabnie na rzecz firm kurierskich czy Grupy Integer, państwowa spółka jest wciąż najpopularniejszą firmą świadczącą usługi logistyczne dla branży e-commerce. Według “Raportu e-Commerce 2013”, przygotowanego przez Internet Standard, z jej usług skorzystało aż 57,8 proc. firm z tego segmentu.

Poczta Polska stara się natomiast dopasować do rosnących oczekiwań klientów – w tym celu uruchomiła ofertę pre-paid na paczki dla klientów i wydłużyła godziny nadań dla osób handlujących w sieci, wprowadziła możliwość odprawienia paczki w domu i internetowe śledzenie przesyłek.

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com