Reklamy
Aktualności

Polskie PayLane podbija Niemcy

Najpierw polskie przelewy, teraz czas na kolejne rynki – PayLane.pl, dostawca płatności online, kieruje swoją ofertę do niemieckich e-biznesów.

Tym razem oferta PayLane skierowana jest do naszych zachodnich sąsiadów, którzy już teraz będą mogli przyjmować płatności w 160 walutach z całego świata.

Poza standardowymi metodami płatności, takimi jak karty kredytowe i debetowe, niemieckie firmy będą mogły oferować swoim klientom alternatywne rozwiązania typowe dla poszczególnych regionów, np. Sofort Banking w Niemczech, Austrii i Szwajcarii, przelewy bankowe w Polsce, Dankort w Danii, Carte Bleue we Francji czy iDEAL w Holandii.

Nowa oferta PayLane skierowana jest także do sklepów zbudowanych na platformach e-commerce. Dzięki wtyczkom PayLane sklepy online zbudowane na Magento, OpenCart, Zen Cart, osCommerce, PrestaShop czy WordPressie mogą zintegrować się z systemem płatności zaledwie w kilka minut.

 
Więcej o PayLane przeczytasz w Proseed #26. Aby uzyskać dostęp do numeru, zamów pakiet z dostępem do archiwum na proseedmag.pl/subskrypcja.

Reklamy