Aktualności Biznes

Powstaje Gruper Discount Hub

Gruper.pl poszerza swoją działalność. Do grupy dołączył Hotprice, oferujący bezpłatne kupony rabatowe. Gruper wdraża również platformę RabaBear oraz system Bookuje.pl – rozwiązania mające usprawnić działania partnerów biznesowych.

– Jesteśmy pierwszą w Polsce grupą, która będzie w stanie zaoferować tak szeroki wachlarz zniżek łączących świat wirtualny z rzeczywistą sprzedażą – mówi Piotr Majcherkiewicz, prezes zarządu Gruper.pl.

Hotprice jest portalem oferującym darmowe bony rabatowe. Ważnym elementem usługi jest aplikacja mobilna, pozwalająca znaleźć kupony odpowiadające aktualnej lokalizacji czy potrzebom zakupowym. Hotprice uzupełni w portfolio Gruper.pl portal Bonbonier, umożliwiający wysłanie innej osobie bonu zakupowego w prezencie.

Gruper.pl wprowadza na rynek takżenarzędzie, które pozwala na automatyzację przyjmowania rezerwacji, ułatwia planowanie i kontakt z klientem, czyli Bookuje.pl.

RabaBear to z kolei program lojalnościowy. W ramach serwisu partner będzie mógł nagradzać najbardziej lojalnych klientów atrakcyjnymi rabatami na swoje produkty i usługi.

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com