Reklamy
Aktualności Wydarzenia

Poznań Startup Weekend: ruszyła sprzedaż biletów

Pierwszego dnia imprezy odbędą się prelekcje zaproszonych gości – praktyków biznesu technologicznego. Następnie każdy z uczestników ma 90 sekund na zaprezentowanie pomysłu na biznes. Po prezentacji odbędzie się kompletownie zespołów. Uczestnicy zostaną podzieleni ze względu na zainteresowanie na grupy: programistów, grafików i specjalistów od marketingu. Aby projekt mógł być realizowany pomysłodawca musi pozyskać minimum 2 współpracowników.

Zespoły mają całą sobotę oraz niedzielę do godziny 15.00 na realizację projektów. W tym czasie zespoły mają ciągły dostęp do mentorów (z Polski, ale również z zagranicy). W niedzielę o godzinie 15.00 zbiera się Jury i wybiera najlepszy pomysł Poznań Startup Weekend. Na sali pojawią się także zaproszeni inwestorzy zatem zespoły mają pewną szansę na pozyskanie finansowania. Dodatkowo zespół otrzymuje nagrody rzeczowe.

Bilet wstępu na Poznań Startup Weekend kosztuje 150 złotych. Organizatorzy przygotowali promocję dla osób wybierających się również na konferencję e-nnovation (10-11 października) –  zakup biletu na Poznań Startup Weekend upoważnia do zniżki na zakup biletu na e-nnovation (297 pln zamiast 397, a po 1 września zamiast 497). Natomiast uczestnik posiadający bilet na e-nnovation weźmie udział w Poznań Startup Weekendzie za jedyne 50 pln.

Inicjatywa Startup Weekend jest to projekt międzynarodowy, imprezy z tego cyklu odbywają się na całym świecie. Organizatorem poznańskiej edycji jest Fundacja Kauffmana i SpeedUp Venture Capital Group.

Proseed jest patronem medialnym wydarzenia.

Reklamy