Aktualności

Praca w branży kosmicznej? we Wrocławiu ? SatRevolution S.A. szuka ekspertów od silników rakietowych

Projektowanie i uruchamianie rakiet, przygotowywanie systemu do ich testowania, opracowywanie metod pomiaru i kontroli – to zadania, które wykonywać będą projektanci silników rakietowych, poszukiwani nie przez firmę z Doliny Krzemowej czy Przylądka Canaveral, a przez wrocławską SatRevolution S.A.

SatRevolution S.A. planuje zostać największym polskim przedsiębiorstwem w przemyśle kosmicznym. Firma tworzy autorskie i kompletne rozwiązania, docelowo chce zatrudniać największą liczbę specjalistów w branży. Wśród pracowników, których SatRevolution S.A. poszukuje już za pomocą serwisu Pracuj.pl, znajdują się m.in. specjalista inżynierii lotniczej, inżynier telekomunikacji i wspomniany projektant silników rakietowych. Przedstawiciele firmy prognozują jednak, że jej zapotrzebowanie ekspertów będzie wraz z rozwojem firmy sukcesywnie rosło.

Wiemy, że w Polsce jest wielu utalentowanych ludzi, którzy z powodzeniem mogliby uczestniczyć w tworzeniu projektów kosmicznych na światową skalę. Specjaliści ze wspomnianej branży często mają problem ze zalezieniem pracy w naszym kraju i dlatego wyjeżdżają za granicę. Nasza firma da takim osobom możliwość uczestnictwa w innowacyjnym projekcie i otworzy nowe możliwości rozwoju ścieżki kariery. Bez potrzeby wyjeżdżania z naszego kraju. – mówi Grzegorz Zwoliński, współzałożyciel SatRevolution S.A.

SatRevolution S.A. została założona przez Damiana Fijałkowskiego, Grzegorza Zwolińskiego oraz Radosława Łapczyńskiego, odpowiedzialnych za sukces T-Bull S.A. – czołowej polskiej spółki produkującej gry na urządzenia mobilne. Partnerem firmy SatRevolution S.A. jest Wrocławskie Centrum Badań EIT+, największe w Polsce centrum badawczo-rozwojowe. W ramach współpracy, EIT+ m.in udostępniło spółce SatRevolution S.A. specjalny clean room, czyli pomieszczenie o kontrolowanych parametrach środowiskowych, w którym firma będzie kontynuowała badania nad technologiami kosmicznymi.

SatRevolution S.A.

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com