Reklamy
Aktualności

Pralniomaty Hi’Shine nagrodzone w plebiscycie Must Have

Pralniomaty Hi’Shine, innowacyjne urządzenia umożliwiające nadanie i odbiór prania w trybie 24/7 – zaprojektowane i wyprodukowane przez polską firmę Aqmet, zdobyły prestiżowe wyróżnienie w plebiscycie Must Have, który był częścią Łódź Design Festival. Celem plebiscytu Must Have jest wskazywanie najciekawszych projektów pochodzących od polskich projektantów lub producentów.

Nominowane produkty muszą spełnić dwa podstawowe warunki: pochodzić z Polski oraz być dostępne w sprzedaży. W tym roku Rada Ekspertów – składająca się z przedstawicieli mediów i najważniejszych w kraju ośrodków wzornictwa – doceniła i wyróżniła nie tylko tradycyjne – fizyczne przedmioty, ale też dobrze zaprojektowane nowe technologie: usługi, gry i aplikacje.

Pralniomaty Hi’Shine zostały wyróżnione za nowoczesny minimalizm designu i wykorzystanie zaawansowanych technologii. Zasada działania tych automatycznych terminali jest niezwykle prosta: wystarczy po złożeniu zamówienia pozostawić odzież w jednej ze skrytek, aby już następnego dnia po nadaniu odebrać ją czystą i wyprasowaną. Nad bezpieczeństwem dostaw z i do Pralniomatów Hi’Shine czuwa firma InPost. Płatności dokonuje się kartą płatniczą lub zbliżeniową, a usługę prania realizuje znana pralnia chemiczna 5asec.

Już od września na polskim rynku funkcjonuje 50 Pralniomatów Hi’Shine zlokalizowanych przede wszystkim w pobliżu: centrów biurowych i handlowych, supermarketów, a także na osiedlach mieszkaniowych i stacjach benzynowych. Według założeń, w krótkim okresie sieć urządzeń ma rozszerzyć się o kolejne 100 maszyn.

– Pralniomaty Hi’Shine to nie tylko odpowiedź na potrzeby zabieganych Polaków, ale nowy trend w usługach, które coraz częściej są automatyzowane. Dziś wiele osób nie wyobraża sobie odbierania paczek inaczej, niż w Paczkomatach® InPost. Kluczowe jest pełne bezpieczeństwo ubrań oraz szybkość obsługi, które gwarantuje InPost. Wiem, że jest jeszcze wiele segmentów usługowych, gdzie możemy wprowadzić automaty pozwalające użytkownikom na oszczędność czasu i pieniędzy – mówi Rafał Brzoska, prezes InPost – partnera Pralniomatów Hi’Shine.

– Jesteśmy dumni z faktu, że nasz nowatorski projekt tak krótko po uruchomieniu zbiera pierwsze laury. Przy projektowaniu maszyn i całej usługi wzięliśmy pod uwagę doświadczenia naszych partnerów, tak aby zapewnić klientom maksymalny komfort i zadowolenie z serwisu. Nasza usługa jest średnio o ponad 15% tańsza w porównaniu z tradycyjnymi pralniami. Poza tym każdy z klientów może wybrać najodpowiedniejszą formę usługi spośród opcji oferowanych przez Pralniomaty Hi’Shine. Jesteśmy przekonani, że usługa szybko sprawdzi się w Polsce i docelowo będzie dostępna w największych miastach europejskich – podsumowuje Robert Giersz, dyrektor operacyjny Pralniomatów Hi’Shine.

Szybkość realizacji zamówienia za pomocą Pralniomatów Hi’Shine zapewnia doskonała obsługa logistyczna oraz doświadczenie biznesowe partnerów wprowadzających rozwiązanie. Po złożeniu zamówienia torba z ubraniami przeznaczonymi do prania odbierana jest z Pralniomatu Hi’Shine przez kuriera i oznaczana unikalną etykietą. Kurier dostarcza odzież do pralni 5asec, gdzie następuje weryfikacja i wycena zamówienia, po czym 5asec przystępuje do działania! Po zrealizowaniu usługi prania, kurier odwozi czyste ubrania do Pralniomatu Hi’Shine, skąd Klient może odebrać je w dogodnym dla siebie momencie.

Reklamy