Reklamy
Aktualności

Proseed 25: już na rynku

Przed momentem wcisnęliśmy przycisk „Wyślij” i na skrzynki prenumeratorów dociera 25 numer magazynu Proseed. Z okładki patrzą na Was twórcy Polski Przedsiębiorczej – największego polskiego startupu.

Co znajdziecie w numerze?

Sukces

– Urzędnicy patrzyli na nas z zawiścią, że trójka gówniarzy dostaje tyle pieniędzy. Ale pewnie sądzą, że lepiej z nami uważać, bo nie wiadomo, kto za nami stoi. – mówią nam Aleksandrowicz, Turski i Żuk, założyciele Polski Przedsiębiorczej. Przeczytaj, jak za pomysł i konsekwencję dostać 38 mln zł.

 

 

Biznes
Dziura w systemie warta 2 mln $. Sprawdź, jak Nick Stevens spieniężył nieistniejący jeszcze produkt dzięki doświadczeniu wyniesionemu z korporacji.

 

 

 

 

Biznes
Janusz Żebrowski, prezes zarządu spółki K2 Internet: „Wiele razy miałem okazję sprzedać K2 za przysłowiową grubą kasę”. Dowiedz się, dlaczego prezes czołowej polskiej agencji interaktywnej nie chce zarobić milionów.

 

 

 

 

Sukces
Od zera do lidera, czyli 7 lat GoldenLine
Strategie
Comperia.pl – skuteczne porównywanie
Strategie
Kryzys przychodzi znienacka – wzlot i upadek obiecującego e-commerce
Prawo
Na trudne czasy – zabezpiecz swoje płatności
Finanse i inwestycje
Jak trafić czarnego łabędzia – szansy i zagrożenia dla biznesu

Oprócz tego – jak zwykle – felietony, garść porad i inspiracji dla awangardy biznesu. Jeszcze nie prenumerujesz magazynu Proseed? Zajrzyj na proseedmag.pl/prenumerata 

Proseeda w wersji do słuchania znajdziecie również w Audiotece – to 4 godziny i 20 minut biznesowego słuchowiska za jedyne 9,90 zł. 

Reklamy