Reklamy
Aktualności Biznes

Proseed #26 już u subskrybentów

Od wczoraj osoby korzystające z płatnej subskrypcji Proseeda mogą czytać najnowszy, 26 numer magazynu, poświęcony branży e-commerce. W Audiotece jest też dostępny Proseed Audio #26. Proseed #26 w wersji bezpłatnej trafi do osób zapisanych na newsletter już w poniedziałek.

Proseed #26 w wersji drukowanej ukazał się w nakładzie 1000 sztuk (to o 100% więcej, niż poprzedni numer!). Papierowy egzemplarz będzie można zdobyć na Targach eHandlu, które odbędą się już w środę 24 października we Wrocławiu.

W numerze między innymi wywiady z Wiktorem Cegłą (gram.pl), Krzysztofem Bajołkiem (Reporter i Answear) oraz Damianem Zapłatą (PayBack). Piszemy też o budowaniu sklepu idealnego, sklepach subskrypcyjnych, rozważamy wady i zalety dropshippingu, omawiamy strategię YetiPay i przedstawiamy historię PayLane. Na deser felietony autorstwa m.in. Janusza Żebrowskiego (K2 Internet), Dariusza Żuka (Polska Przedsiębiorcza) i Mateusza Ostachowskiego (Kompan).

Zachęcamy do zapoznania się z fragmentami artykułów z Proseed #26:

Wkręć się w SEM. Poluzuj hamulec sprzedażowy

Technologia na parkiecie – i3D

Sklepy subskrypcyjne – sprzedawanie kota w worku czy sposób na regularne zyski?

Przekonaj się też o wysokiej jakości Proseed Audio #26, odsłuchując felieton Mateusza Ostachowskiego z Kompan.pl. Proseed Audio #26 do nabycia w Audioteka.pl za jedyne 9,90 zł.

 

Pełny spis treści Proseed #26 znajduje się w dziale „numery”.

Zamów subskrypcję na proseedmag.pl/subskrypcja

lub zapisz się na darmowy newsletter i otrzymuj co miesiąc bezpłatne wydanie Proseed.

Reklamy