Reklamy
Aktualności

Proseed Audio: numer 23 już w Audiotece!

Do Audioteki trafiła właśnie przedpremierowa wersja audio najnowszego, 23. numeru magazynu Proseed. To wszystkie treści z drukowanego Proseeda w formie idealnej do słuchania – ponad trzy i pół godziny biznesowego słuchowiska za jedyne 9,90 zł. Wersja drukowana i PDF trafią na rynek za kilka dni.

Nie chcesz kupować kota w worku? Słusznie – posłuchaj lub ściągnij fragment Proseed Audio.

Z okładki patrzy na Was Marcin Żuchowicz, prezes firmy e-point. W środku również wywiady z Jerrym Colonną, nowojorskim inwestorem, coachem, aniołem biznesu oraz Mamoonem Hamidem, inwestorem z funduszu The Social+Capital Partnership, członkiem rad nadzorczych Box.net i Yammera. Przypomnijmy – Yammer za miliard dolarów trafia właśnie do stajni Microsoftu.

W numerze znajdziecie również opisy obiecujących startupów (caartoo, infogr.am), opis modelu biznesowego PlaceChallenge, strategię UXPin i Future Simple. Opisujemy ukraiński rynek technologiczny, podpowiadamy jak podwyższyć konwersję w e-commerce i jak wprowadzać i inwestować w zagraniczne papiery na polskim parkiecie. Jak zwykle polecamy felietony Marcina Grodzickiego, Mariusza Wesołowskiego i Sławka Rajcha.

Życzymy dobrego odbioru! Proseed Audio jest dostępny w Audiotece za jedyne 9,90 zł.

Przypominamy – Proseed to miesięcznik o efektywnym budowaniu przewagi konkurencyjnej i skalowalnego biznesu. Inspirujemy liderów biznesu. Można go zaprenumerować pod adresem proseedmag.pl/prenumerata lub zapisać się na bezpłatną subskrypcję wersji PDF.

*Jingle w numerze 23 Proseed Audio pochodzi ze strony www.Splurgo.com

Reklamy