Reklamy
Aktualności

Proseed e-commerce: pobierz za darmo

Proseed e-commerce to specjalne wydanie, poświęcone w całości tematyce e-handlu. Znajdziecie w nim opisy najczęściej popełnianych błędów, rady dotyczące wyszukiwarek i świetny tekst kancelarii Wierzbowski Eversheds o bezrefleksyjnym kopiowaniu błędnych regulaminów.

Z okładki patrzy Anna Zasada, twórczyni sklepu Czerwonamaszyna.pl, która poznała wszystkie zasady rządzące e-handlem, po czym postanowiła je „trochę” przerobić. Co z tego wyszło?

„Opisy produktów często w ogóle nie dotyczą aspektów technicznych przedmiotu. Zdaję sobie sprawę z tego, że jakość opisów jest różna, ale intencją było kierowanie uwagi na emocjonalną wartość produktu, a niekoniecznie na jego pełną funkcjonalność. Pewne rzeczy są nieważne, bo i tak człowiek ich nigdy nie użyje, a pewne są świetne i chcemy o nich powiedzieć. Bo budzą emocje. Katalog nie jest poukładany, jest w nim bałagan, nie ma kategorii po lewej stronie. Jak użytkownik chce coś znaleźć, to idzie do jednego przedmiotu, a potem ogląda podobne z tej samej kolekcji, z tego samego obszaru umysłowego, ale nie porusza się według kategorii.”

Jak taki sklep może funkcjonować? Ba! Odnosić sukcesy? Sprawdźcie sami pobierając Proseed e-commerce. Wystarczy kliknąć w jedną z ikon poniżej. Usługi pozwalają na pobranie magazynu za darmo. Informacja o pobraniu pojawi się na waszych facebookowych tablicach lub Twitterze – podzielcie się nią ze swoimi znajomymi!

Reklamy