Reklamy
Aktualności

Proseed: numer 23. już na rynku!

W najnowszym numerze: nowy layout – więcej treści, ludzie, którzy robią prawdziwy biznes, idee zmieniające świat, modele i strategie biznesowe, czyli 92 strony inspiracji.

Na rynek trafia właśnie 23. numer Proseeda. Soczysta uczta dla awangardy biznesu – rzućcie okiem co czeka na Was w nowym Proseedzie:

MILIARDOWA TRANSAKCJA Mamoon Hamid, foto Proseed Oto Mamoon Hamid. Właśnie sprzedał Yammera za 1,2 mld dolarów. Jedyny w Polsce wywiad z człowiekiem, który wie jak robić pieniądze i ma na swoim koncie… same trafione inwestycje.

 

 

 

 

IDŹCIE PRACOWAĆ NA POCZCIE… Jerry Colonna, foto Proseed …jeżeli boicie się ryzyka. To odważni przedsiębiorcy zdobywają świat. Jerry Colonna – inwestor, który został aniołem biznesu – opowiada czytelnikom Proseed, jakiej wolty w myśleniu potrzebują.

 

 

 

 

KONKURENCJĘ MOŻNA IGNOROWAĆ Marcin Żuchowicz, foto Proseed Marcin Żuchowicz, prezes e-point, poznał biznesowe dno. I zostawił je za sobą, idąc do przodu i nie oglądając się na konkurencję. Poznajcie nieszablonowego człowieka, zdolnego przedsiębiorcę, lidera.

 

 

 

 

Oprócz tego jak zwykle – porady, felietony, prawo dla przedsiębiorcy. Jeśli jeszcze nie subskrybujecie Proseeda, zajrzyjcie na stronę proseedmag.pl/subskrypcja i na stronę, na której można nas zaprenumerować wprost na biurko w formie drukowanej.

Miłej lektury!

Reklamy