Aktualności

Przesyłki z NEO24 odbierzesz w kioskach RUCH

Od 5 marca produkty zamówione w sklepie internetowym NEO24 można odebrać w 2500 kioskach sieci RUCH. Dostawa do placówek jest darmowa.

Nowy kanał dostaw w NEO24.pl docenią na pewno mieszkańcy mniejszych miast – dzięki szerokiej sieci RUCHu, będą teraz mogli zamówić do wybranego kiosku np. niedostępne w lokalnych sklepach sprzęty AGD, elektronikę, zabawki, perfumy czy nawet produkty dla zwierząt.

– Udostępnienie nowej opcji dostawy to odpowiedź na trendy, które obserwujemy od miesięcy. Internet bardzo zmienił zakupowe przyzwyczajenia Polaków: kupując, nie chcemy na nic czekać. Ani w sklepowej kolejce w markecie, ani na to aż towar będzie dostępny, ani na kuriera. Chcemy kupować szybko i wygodnie, bez konieczności dostosowywania się do czegokolwiek – mówi Tomasz Kabarowski, Prezes Zarządu NEO24.pl.

Towary będą docierały do kiosków w maksymalnie 48 godzin od momentu nadania – a więc w takim czasie, jak przesyłki kurierskie. Usługa ta dostępna jest obecnie w opcji płatności online z góry, ale partnerzy planują, że docelowo wprowadzona zostanie także możliwość opłaty za pobraniem.

– To właśnie klient decyduje gdzie i kiedy chce odebrać paczkę. Nie musi czekać na kuriera, nie musi stać w kolejce na poczcie. Jego paczka będzie na niego czekała od wczesnego ranka do wieczora. Oprócz gęstej sieci punktów naszą przewagą jest również nowoczesna i sprawna logistyka, dzięki której od lat codziennie rano do kiosków trafiają poranne gazety – komentuje Dariusz Stolarczyk, Członek Zarządu Ruch S.A.

Komentarze

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com