Reklamy
Aktualności Know How

Przydatne narzędzia do zarządzania mieszkaniami

Zarządzanie nieruchomościami to wielkie wyzwanie, które wymaga ogromnej skrupulatności oraz dokładności. Na szczęście z pomocą w tym trudnym zadaniu przychodzą nam najnowocześniejsze programy komputerowe, które pomagają usprawnić procesy rozliczania, komunikacji czy prowadzenia księgowości. Jaka aplikacja do zarządzania nieruchomościami jest najbardziej przydatna? 

 

Flat Manager

Flat Manager to internetowa aplikacja do zarządzania nieruchomościami. Ta nowoczesna i intuicyjna aplikacja przydaje się nawet osobom, które wynajmują tylko jedno mieszkanie, ponieważ gromadzi w jednym miejscu wszystkie istotne dane. Pozwala to bez problemu zarządzać nieruchomością, m.in. kontrolować stan opłat za czynsz i media czy historię najmu. Dzięki niej można również łatwo i kompleksowo rozliczyć swoje nieruchomości.

13441999_1360244337326022_229387709_o

 

eMieszkaniec

eMieszkaniec to prosty w obsłudze program skierowany do osób zarządzających wspólnotami mieszkaniowymi. Jedną z jego najważniejszych funkcjonalności jest ewidencja zasobów i rejestr właścicieli. Równie przydatne są ułatwienia z zakresu księgowości i finansów, a także umożliwienie właścicielom dostępu online do kartoteki lokalu. Aplikację eMieszkaniec można testować przez miesiąc zupełnie za darmo.

 

SŁONie

System Łatwej Obsługi Nieruchomości, czyli tzw. SŁONie to program przeznaczony do kompleksowej obsługi właścicieli nieruchomości, ich lokatorów oraz najemców. Umożliwia m.in. wybór różnorodnych sposobów rozliczania mediów i zautomatyzowanie operacji obliczeniowych, a także prowadzenie windykacji oraz księgowości. Program posiada przejrzysty i ergonomiczny interfejs, który umożliwia łatwą obsługę nawet niezaawansowanym użytkownikom.

 

SmartFM

SmartFM to w pełni mobilna aplikacja do zarządzania nieruchomościami, która pozwala nam monitorować bieżącą sytuację nie tylko poprzez komputer, ale również poprzez smartfon i tablet. Dzięki temu w razie potrzeby z każdego miejsca i o każdej porze możemy skontaktować się z mieszkańcami naszych nieruchomości. Oni sami mogą równie szybko zgłosić awarię, wziąć udział w głosowaniu czy sprawdzić datę wymiany liczników. Innowacyjną aplikację można przetestować w wersji demo zupełnie za darmo.

 

Wirtualne Osiedle

Wirtualne Osiedle to innowacyjny system służący głównie do zarządzania wspólnotami i spółdzielniami mieszkaniowymi. Cały program znacząco ułatwia komunikację między mieszkańcami oraz zarządcą nieruchomości, a jego najważniejsze moduły to administracja, księgowość i mieszkańcy. Program działa w oparciu o współczesne kanały komunikacji, zatem działa całkowicie mobilnie. Połączymy się z nim niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy. Jest intuicyjny i łatwy w obsłudze, dzięki czemu doskonale nada się nawet dla początkujących administratorów.

Reklamy