Aktualności CeBIT 2013

Rozwiązania mobilne na CeBIT 2013

Mobile Business Solutions to nowy obszar tematyczny na targach CeBIT 2013, w ramach którego w Hanowerze prowadzone będą dyskusje na temat trendów w wykorzystaniu smartfonów i tabletów w biznesie.

Poruszone zostaną między innymi takie tematy, jak Bring Your Own Device (wykorzystywanie prywatnych urządzeń do celów zawodowych), Mobile Home Office (praca zdalna z domu) czy integracja urządzeń mobilnych z infrastrukturą informatyczną firmy.

Organizatorzy CeBIT zapraszają też do uczestnictwa w wystawie „Mobile IT“ przede wszystkim twórców systemów informatycznych, firmy z sektora oprogramowania, producentów sprzętu komputerowego i providerów usług sieciowych. Targi odbędą się w Hanowerze w dniach 4-9 marca 2013.

– Po raz pierwszy tematyka związana z mobilnymi rozwiązaniami informatycznymi dla biznesu zostanie na targach CeBIT zaprezentowana w ramach wydzielonego dedykowanego obszaru. Łączyć on w sobie będzie klasyczne podejście do infrastruktury IT przedsiębiorstw z nowościami pojawiającymi się w związku z coraz bardziej powszechnym użytkowaniem urządzeń mobilnych, które zmienia oblicze procesów biznesowych – wyjaśnia Frank Poerschmann, członek zarządu Deutsche Messe AG, odpowiedzialny za targi CeBIT.

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com